Farmaceut (124 zobrazení)

Banská Štiavnica
15. augusta 2017

PRACOVNÁ PONUKA

pozícia: Farmaceut
zamestnávateľ: Lekáreň Helios spol. s r.o.

                              Dolná 3

                               96901 Banská Štiavnica

informácie o pracovnom mieste:
druh pracovného pomeru:  (dlhodobý pracovný pomer, plný úväzok,)

 termín nástupu:  ihneď, dohoda
miesto práce: Banská Štiavnica, Banskobystrický Kraj
ponúkaný plat: dohodou

náplň práce, povinnosti, právomoci a zodpovednosti:
vyplývajúce z povinností farmaceuta

iné výhody:
prémie, príspevok na ubytovanie, príspevok na dochádzanie

požiadavky na zamestnanca:

požadované minimálne vzdelanie (prípadne odbor):  FF, Mgr.,  odbor farmácia
počet rokov praxe: 0
je pozícia vhodná pre absolventa: (áno)
požadovaná atestácia: (nie)

PC znalosti: Windows, internet, email)
Vodičský preukaz: (nie)
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita
V prípade záujmu o pozíciu musí uchádzač dodať: (životopis)

kontakt na zamestnávateľa:
Ing. Marian Helej 0903264142 lekarenhelios@gmail.com
Jozef Beňo 0905 418 616 alfaomega67@gmail.com

Druh lekárne / spoločnosti: Sieťová lekáreň

Dátum nástupu: 01.09.2017

Ponúkaný plat: doddou

Pracovná ponuka expirovala