Farmaceutický asistent do Ústavní lékárny IKEM (241 zobrazení)

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici FARMACEUTICKÝ ASISTENT do Ústavní lékárny

Náplň práce:

  • práce s lékárenským SW Lekis
  • expediční a dispenzační činnost ve výdejně pro veřejnost
  • poradenství při samoléčbě
  • příprava individuálně připravovaných léčivých přípravků v laboratoři
  • příjem zboží
  • odpovědnost za svěřený sortiment
  • po adaptaci příprava parenterální výživy pro hospitalizované pacienty

Požadujeme:

  •  dokončené vzdělání v oboru farmaceutický asistent nebo laborant, diplomovaný farmaceutický asistent
  • vstřícný přístup
  • ochotu učit se novým věcem
  • flexibilitu a iniciativu při plnění úkolů

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu
  • smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností dalšího prodloužení
  • zázemí stabilní státní organizace
  • motivující platové ohodnocení včetně zvláštních příplatků
  • 5 týdnů dovolené
  • mimořádné placené zdravotní volno – sick days (tři dny za rok)
  • výhodné stravování v závodní jídelně IKEM
  • pro mimopražské kolegy částečně hrazené ubytování v blízkosti pracoviště
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb

Druh lekárne / spoločnosti: Nemocničná lekáreň

Dátum nástupu: ihned nebo dle dohody

Ponúkaný plat: dohodou

Chcete sa k tejto pracovnej ponuke vrátiť neskôr?
Pošlite si túto pracovnú ponuku na e-mail.