Farmaceut/ka v Trnave do 1,300€ v rodinne riadenej firme s ľudským prístupom (824 zobrazení)

POZÍCIA:
Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu:
Farmaceut/ka v Trnave do 1,300€ v rodinne riadenej firme s ľudským prístupom (Ref.: F413)

Alebo je pre Vás skôr vhodná pozícia: Zodpovedný farmaceut/ka v Trnave?

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez Vášho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme Vám nášho klienta.

AK SI POZERÁTE TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁTE AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLITE ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O VÁS VEDELI.

MIESTO PRÁCE:
Trnava

NEVYHOVUJE VÁM LOKALITA, PODMIENKY ALEBO EŠTE NEMÁTE ATESTÁCIU? PRÍPADNE CHCETE VYUŽIŤ VAŠU VOĽNÚ LICENCIU?
Kliknite na tento link: Farmaceut/ka (všeobecný formulár) a napíšte nám túto informáciu do poznámky. Pošleme Vám najbližšie diskrétnu ponuku možno práve pre Vás.

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:
Trvalý pracovný pomer

PONÚKANÁ ODMENA:
– do 1,300€ na základe skúseností a vzájomnej dohody

AKO TO VIDIA VAŠI KOLEGOVIA?
„Najväčší rozdiel je v prístupe, nie ste pod takým tlakom ako to je v najväčších sieťach lekární.“
„Ľudský prístup vedenia a férové fixné finančné ohodnotenie.“

NÁPLŇ PRÁCE:
– poskytujete profesionálnu odbornú starostlivosť pacientom a zákazníkom
– máte na starosti expedíciu, administratívne činnosti pri fakturácii poisťovniam a stav skladu v lekárni
– tiež pripravujete IPL (individuálne pripravovaných liečiv)
– spolupracujete s alianciou PLUS Lekáreň
– komunikácia s centrálou ohľadne objednávok
– komunikujete so zástupcami farmaceutických firiem

BENEFITY:
– možná dohoda ohľadne prac. času: buď dlhý krátky týždeň alebo pondelok-piatok
– ľudsky riadená firma a viac „rodinný prístup“
– férová výška fixnej časti príjmu
– dobrá lokalita
– zázemie menšej až strednej siete úspešne prevádzkujúcej lekárne v SR už takmer 10 rokov

HLAVNÁ OBLASŤ SPOLOČNOSTI, PRE KTORÚ JE POZÍCIA OBSADZOVANÁ:
– prevádzkovanie lekární

POPIS SPOLOČNOSTI, PRE KTORÚ JE POZÍCIA OBSADZOVANÁ:
Spoločnosť úspešne prevádzkujúca lekárne v rôznych regiónoch na Slovensku už takmer 10 rokov.

ADMINISTRATÍVNE A EKONOMICKÉ ZNALOSTI A POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI:
– bežná administratíva v kancelárskych balíkoch ako MS Word a MS Excel

POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM:
– vysokoškolské II. stupňa

Odbor/zameranie: farmácia

POŽIADAVKY, OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI:
Osobnostné predpoklady:
– ste zodpovedný a samostatný človek
– máte vo veciach systém
– máte organizačné schopnosti

JAZYKOVÉ ZNALOSTI:
– anglický jazyk A2-B1 (nie je podmienkou)

POŽADOVANÁ PRAX:
– prax bude posudzovaná individuálne

KONTAKTY NA PERSONÁLNU AGENTÚRU:
Synerta Personnel s.r.o.
Grösslingová 50
811 09 Bratislava
www.synertapersonnel.com

Lubo Homola
Tel.: +421 915 70 50 70

Druh lekárne / spoločnosti: Personálna agentúra

Ponúkaný plat: do 1,300€

Pracovná ponuka expirovala