Detaily k typom zverejnenia pracovných ponúk

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE K DRUHOM ZVEREJNENIA

1. BEZPLATNE

Pharma Register umožňuje zverejnenie pracovnej ponuky bezplatne. Stačí si vybrať štvrtý bezplatný typ zverejnenia. Každý zamestnávateľ môže zverejniť neobmedzené množstvo bezplatných pracovných ponúk, je to teda možnosť aj pre sieťové lekárne a personálne agentúry. Pracovná ponuka nebude zverejnená na sociálnych sieťach.

2. BEZPLATNE PRE ČLENOV PHARMA ACADEMY

Všetci používatelia našeho vzdelávacieho programu Pharma Academy® s aktívnym zaplateným členstvom majú k dispozícii prémiové zverejnenie pracovnej ponuky zadarmo.

Pokiaľ ste členom Pharma Academy a lekáreň, v ktorej pracujete potrebuje nového zamestnanca, využite túto možnosť. Môžete ju neobmedzene využívať počas celej platnosti Vášho členstva a pracovná ponuka bude zverejnená aj na sociálnych sieťach.

Samozrejme si môžete zaplatiť členstvo vo Pharma Academy (získavanie kreditov sústavného vzdelávania) a hneď potom využiť toto prémiové zverejnenie. Získate tak dve služby za cenu jednej. Cenník Pharma Academy nájdete na tomto odkaze.

Táto možnosť samozrejme neplatí pre sieťové lekárne a personálne agentúry, ktoré potrebujú zverejňovať veľké množstvo pracovných ponúk. Ďakujeme za pochopenie.

3.VIP BALÍK PRE SIEŤOVÉ LEKÁRNE A PERSONÁLNE AGENTÚRY

Vieme, že starať sa veľké množstvo pracovných ponúk môže byť časovo a administrátívne náročné. Preto Vám ponúkame možnosť ušetriť si čas a prácu s Pharma Registrom zakúpením tohto balíka. Z vašej strany nám stačí zasielať Vaše aktuálne pracovné ponuky napr. mailom alebo poslať odkaz na stránku kde sú pracovné ponuky vždy zverejnené. Dohodneme si ešte e-mail, na ktorý chcete, aby boli zasielané žiadosti o prácu od uchádzačov z Pharma Regsitra.

My sa už o všetko ostatné postaráme a zverejníme Vaše pracovné ponuky aj na sociálnych sieťach.

Na komunikáciu môžete používať vyhradený e-mail: vip@pharmaregister.sk.

4. JEDNORAZOVÉ PRÉMIOVÉ ZVEREJNENIE PRACOVNEJ PONUKY

Umožňuje zverejnie jednej pracovnej ponuky za malý poplatok. Pracovná ponuka bude zverejnená aj na sociálnych sieťach.